Jelöltbemutató, előadás, bál Kisperegen

Rég telt meg ennyire a Kisperegen a
kultúrotthon, mint vasárnap este, amikor bemutatkoztak az RMDSZ jelöltjei.
Úgy Nagy Sándor jelenlegi polgármester – és -jelölt –, mint a tanácsos-jelöltek, amikor elmondták, mit akarnak megvalósítani majd az önkormányzatban, rendre hangsúlyozták, hogy ha minden magyar elmegy szavazni, akkor a közösség újabb négy évre kezébe veheti saját sorsának irányítását.
A remek hangulatú találkozón ott volt Király András képviselő, megyei önkormányzati elnök-jelölt, valamint Faragó Péter, Tóth Csaba, Bölöni György, Búza Gábor jelöltek. Búza Gábor azt üzente a peregieknek, „annyira szeressék a polgármestert, amennyire az szereti őket. Tóth Csaba megígérte, a megyei önkormányzat RMDSZ-frakciója az elkövetkező négy évben is támogatni fogja a peregiek célkitűzéseit, Király András pedig emlékeztetett, hogy miután négy évig dolgoztak az Arad megyei magyar közösségekért, a magyarok lakta települések szebbek és erősebbek lettek.
– Senki ne vállaljon polgármesteri tisztséget, aki nem szereti a közösséget és az embereket – mondta zárszavában Nagy Sándor.
A jelöltek bemutatását követően a Szegedi Táncegyüttes műsorát nézhették meg a jelenlevők, majd következett a bál.











