1. forduló (augusztus 4., péntek)
Marosvásárhelyi ASA–Miroslavai Ştiinţa 2:1 (Licu – 15., Muntean – 80., ill. Tăcuțanu 40.)
Augusztus 5., szombat:
Nagyváradi Luceafărul–Snagovi Sportul 1:1 (Matei – 36., ill. Rusu – 85.)
Temesvári Ripensia–Suceavai Foresta 16:0 (Zaluschi – 1., Hecsko – 15., Popa – 25., 38., Mediop – 30., 42., 50., 56., 63., 76., Dumiter – 40., 44., 71., Ungureanu – 51., Bobină – 68., Nanu – 70.)
Brăilai Dacia Unirea–Temesvári ASU Politehnica 2:3 (Roșu – 29., 67., ill. Bădăuță – 17., 24., Taub – 28.)
FC Argeș–Târgu Jiui Pandurii 0:0
Târgoviştei Chindia–FC UTA 0:1 (Curtuiuș – 88.)
Bukaresti Metaloglobus–Szatmárnémeti Olimpia 0:1 (Lusamba – 23.)
Clinceni-i Academica–Călăraşi-i Dunărea 4:1 (Constantinescu – 55., Drăghici – 58., Barbu – 63., 70., ill. Pană – 28.)
Mioveni-i SC–Afumaţi-i SC 4:0 (Năstăsie – 27., 76., Florescu – 42., Andor – 69.)
AFC Hermannstadt–Baloteşti-i SC 3:0 (Rusu – 23., Stoica – 49., Blănaru – 62.)
2. forduló (augusztus 12.)
Snagov–Baloteşti
Afumaţi–Hermannstadt
Călăraşi–Mioveni
Szatmár–Clinceni
FC UTA–Metaloglobus
Pandurii–Târgovişte
ASU Poli–FC Argeș
Miroslava–Brăila
Suceava–ASA
Luceafărul–Ripensia
3. forduló (augusztus 19.)
Ripensia–Snagov
ASA–Luceafărul
Brăila–Suceava
FC Argeș–Miroslava
Târgovişte–ASU Poli
Metaloglobus–Pandurii
Clinceni–FC UTA
Mioveni–Szatmár
Hermannstadt–Călăraşi
Baloteşti–Afumaţi
4. forduló (augusztus 23.)
Snagov–Afumaţi
Călăraşi–Baloteşti
Szatmár–Hermannstadt
FC UTA–Mioveni
Pandurii–Clinceni
ASU Poli–Metaloglobus
Miroslava–Târgovişte
Suceava–FC Argeș
Luceafărul–Brăila
Ripensia–ASA
5. forduló (augusztus 26.)
ASA–Snagov
Brăila–Ripensia
FC Argeș–Luceafărul
Târgovişte–Suceava
Metaloglobus–Miroslava
Clinceni–ASU Poli
Mioveni–Pandurii
Hermannstadt–FC UTA
Baloteşti–Szatmár
Afumaţi–Călăraşi
6. forduló (szeptember 2.)
Snagov–Călăraşi
Szatmár–Afumaţi
FC UTA–Baloteşti
Pandurii–Hermannstadt
ASU Poli–Mioveni
Miroslava–Clinceni
Suceava–Metaloglobus
Luceafărul–Târgovişte
Ripensia–FC Argeș
ASA–Brăila
7. forduló (szeptember 9)
Brăila–Snagov
FC Argeș–ASA
Târgovişte–Ripensia
Metaloglobus–Luceafărul
Clinceni–Suceava
Mioveni–Miroslava
Hermannstadt–ASU Poli
Baloteşti–Pandurii
Afumaţi–FC UTA
Călăraşi–Szatmár
8. forduló (szeptember 16.)
Snagov–Szatmár
FC UTA–Călăraşi
Pandurii–Afumaţi
ASU Poli–Baloteşti
Miroslava–Hermannstadt
Suceava–Mioveni
Luceafărul–Clinceni
Ripensia–Metaloglobus
ASA–Târgovişte
Brăila–FC Argeș
9. forduló (szeptember 23.)
FC Argeș–Snagov
Târgovişte–Brăila
Metaloglobus–ASA
Clinceni–Ripensia
Mioveni–Luceafărul
Hermannstadt–Suceava
Baloteşti–Miroslava
Afumaţi–ASU Poli
Călăraşi–Pandurii
Szatmár–FC UTA
10. forduló (szeptember 30.)
Snagov–FC UTA
Pandurii–Szatmár
ASU Poli–Călăraşi
Miroslava–Afumaţi
Suceava–Baloteşti
Luceafărul–Hermannstadt
Ripensia–Mioveni
ASA–Clinceni
Brăila–Metaloglobus
FC Argeș–Târgovişte
11. forduló (október 7.)
Târgovişte–Snagov
Metaloglobus–FC Argeș
Clinceni–Brăila
Mioveni–ASA
Hermannstadt–Ripensia
Baloteşti–Luceafărul
Afumaţi–Suceava
Călăraşi–Miroslava
Szatmár–ASU Poli
FC UTA–Pandurii
12. forduló (október 14.)
Snagov–Pandurii
ASU Poli–FC UTA
Miroslava–Szatmár
Suceava–Călăraşi
Luceafărul–Afumaţi
Ripensia–Baloteşti
ASA–Hermannstadt
Brăila–Mioveni
FC Argeș–Clinceni
Târgovişte–Metaloglobus
13. forduló (október 21.)
Metaloglobus–Snagov
Clinceni–Târgovişte
Mioveni–FC Argeș
Hermannstadt–Brăila
Baloteşti–ASA
Afumaţi–Ripensia
Călăraşi–Luceafărul
Szatmár–Suceava
FC UTA–Miroslava
Pandurii–ASU Poli
14. forduló (október 28.)
Snagov–ASU Poli
Miroslava–Pandurii
Suceava–FC UTA
Luceafărul–Szatmár
Ripensia–Călăraşi
ASA–Afumaţi
Brăila–Baloteşti
FC Argeș–Hermannstadt
Târgovişte–Mioveni
Metaloglobus–Clinceni
15. forduló (november 4.)
Clinceni–Snagov
Mioveni–Metaloglobus
Hermannstadt–Târgovişte
Baloteşti–FC Argeș
Afumaţi–Brăila
Călăraşi–ASA
Szatmár–Ripensia
FC UTA–Luceafărul
Pandurii–Suceava
ASU Poli–Miroslava
16. forduló (november 8.)
Snagov–Miroslava
Suceava–ASU Poli
Luceafărul–Pandurii
Ripensia–FC UTA
ASA–Szatmár
Brăila–Călăraşi
FC Argeș–Afumaţi
Târgovişte–Baloteşti
Metaloglobus–Hermannstadt
Clinceni–Mioveni
17. forduló (november 11.)
Mioveni–Snagov
Hermannstadt–Clinceni
Baloteşti–Metaloglobus
Afumaţi–Târgovişte
Călăraşi–FC Argeș
Szatmár–Brăila
FC UTA–ASA
Pandurii–Ripensia
ASU Poli–Luceafărul
Miroslava–Suceava
18. forduló november 18.)
Snagov–Suceava
Luceafărul–Miroslava
Ripensia–ASU Poli
ASA–Pandurii
Brăila–FC UTA
FC Argeș–Szatmár
Târgovişte–Călăraşi
Metaloglobus–Afumaţi
Clinceni–Baloteşti
Mioveni–Hermannstadt
19. forduló (november 25.)
Hermannstadt–Snagov
Baloteşti–Mioveni
Afumaţi–Clinceni
Călăraşi–Metaloglobus
Szatmár–Târgovişte
FC UTA–FC Argeș
Pandurii–Brăila
ASU Poli–ASA
Miroslava–Ripensia
Suceava–Luceafărul
Hozzászólások