Péntek, 2018. február 23., 06.49

Győztek a temesváriak ellen

Izgalmas barátságos mérkőzést játszott az FC UTA a Temesvári Ripensia ellen: összesen hat gólt rúgtak a csapatok, a végeredmény 4:2 az aradiak javára. A meccs már az elején góllal indult, amikor a 7. percben Ungureanu betalált az aradiak kapujába. A sípszó előtt 10 perccel a Lazărtól kapott passzt Darius Buia belőtte az ellenfél kapujába, az első félidő 1:1-re végződött. A második félidőben négy perc alatt született két gól: kezdés után tíz perccel Popa góljával az UTA átvette a vezetést, az 59.-ben a temesváriak Zoran Radu góljával kiegyenlítettek. Ezután a vendégcsapat már nem tudta visszavenni a vezetést, a 72. percben Toma berúgta a harmadik gólt a Ripensia kapujába, alig 13 perc múlva David Popa megszerezte a meccs negyedik gólját, a továbbiakban pedig hősiesen „tartották a frontot” Cristian Todea edző játékosai. A 90. perc után még hárommal meghosszabbították a mérkőzést, és az aradi csapat megszerezte a tél második győzelmét. A következő barátságos összecsapásra kedden kerül sor az Újszentannai Unirea ellen.