JelenHaz
Csütörtök, 2019. december 12., 12.43

Két ezüstérmet szereztek az aradi ökölvívók

Az idei ökölvívó Román Kupákban az Aradi Box Klub UVVG Cristian Irimia (69 kg) és Gabriel Lefter (75 kg) révén egy ezüst- és egy bronzérmet már szereztek a konstancai felnőtt versenyen.

Február végén a boxklubos hölgyeken volt a sor, hogy bizonyítsák tehetségüket, s az Adolf Ivanovici által felkészített három ökölvívó hölgy ugyanennyi éremmel tért haza. Adriana Horvath első komolyabb versenyén rögtön bronzérmet nyert, Cristina Ivanovici ezüstérmes lett, míg Ioana Tolca aranyéremet szerzett.
Az elmúlt hét végén a klub ifijei vettek részt a korosztályos Román Kupán, s Iulian Dumbravă (48 kg) és Ionuţ Ailincăi (57 kg) révén két ezüstéremmel gazdagították a klub éremgyűjteményét és a sajátjukat.
Az ökölvívóknál a következő hónapokban az országos bajnokságok időszaka következik.