Szerda, 2017. november 22., 00.57
Birkózás

Nemzeti bajnokok az Astra SK sportolói

A Spiridon Stanciu edző által felkészített birkózók immár hatodszorra váltak nemzeti bajnokká az ifi kategóriában, miután aranyérmesként végeztek az idei bajnokság szenior csoportjában is. A Radócon (Rădăuți) szervezett versenyen a döntőben 7:1-re győzték le a Bukaresti Rapid és a hazai Bucovinai MSK csapatát, a Slatinai SK ellen pedig sima 8:0-ra nyertek. Az aradi csapat felállása a következő volt: Alex Julean, Florin Tiţa, Răzvan Arnăutu, Flavius Popa, Gheorghe Florin, Silviu Stoica, Alex Petrovici, Adrian Grigor és Lenard Berei. Megemlítendő az is, hogy a klub összes birkózója az egyéni csoportban is érmekkel végzett, egy héttel ezelőtt pedig Florin Tița (55 kg) és Lenard Berei (120 kg) a balkáni bajnok címet is elnyerte, Răzvan Arnăutu és Irinel Botez ezüstérmesként végzett, Florin Gheorghe a pódium harmadik helyére állt fel.