JelenHaz
Hétfõ, 2019. augusztus 19., 04.41

Popa bemutatkozott a román válogatottban

Sikeresen végződtek a Temesvári Politehnica 1921 Ştiinţa labdarúgó klub válogatottjai számára a hétközi barátságos meccsek, ugyanis a nyolc behívott közül mindenki esélyt kapott a bizonyításra.

Marius Popa kapus Bogdan Lobonţ megfázása „miatt” bemutatkozhatott Románia felnőtt válogatottjában, ugyanakkor Victor Piţurca szövetségi kapitány Marian Aliuţă-nak is esély adott a meccs végén, így a temesvári aprótermetű futballista begyűjtötte negyedik válogatottságát az Oroszországot 3:0-ra verő román csapatban. Az ifik együttesében is csupán Jasmin Latovljevic volt kezdő, de Emil Săndoi mester a mérkőzés folyamán becserélte a Costel Pantlimon, Cristian Scutaru és Srdjan Luchin játékosokat is – az utánpótlás 3:1-re verte Észak-Írországot. Gabriel Cânu kedden egy félidőt szerepelt az 1:1-re végződő Törökország–Románia „B” válogatott mérkőzésen, míg Borbély Balázs a Poli szlovákiai légiósa kezdő volt a Szlovákia-Izland mérkőzésen, amelyet végezetül az északiak nyertek meg 2:1 arányban.

Hozzászólt: Szövérdfi- Szép Zoltán / Csütörtök, 2008. március 27., 16.09 Válaszoljál rá! Válaszoljál rá!