Vasárnap, 2019. augusztus 25., 16.41
UEFA-kupa

Több nagy név is búcsúzott

A fotón Dzsudzsák.

A labdarúgó UEFA-kupa 16 közé jutásért lejátszott csütörtöki visszavágókon több nagy név is búcsúzott a további küzdelemtől. A Bordeaux, a Rosenborg, az Atlético Madrid, a Villarreal, a Nürnberg, a Panathinaikosz, a Galatasaray most már csak hazai bajnoki mérkőzéseire kell koncentráljon.

Eredmények: Girondins Bordeaux–RSC Anderlecht 1:1 (Juhász Roland 78 percet játszott). Továbbjutott az Anderlecht 3:2-vel, SC Braga (portugál)–Werder Bremen 0:1. Tj.: a Werder Bremen 4:0-val, Fiorentina–Rosenborg 2:1 (a hazaiaknál Mutu végigjátszotta a találkozót). Tj.: a Fiorentina 3:1-gyel, Villarreal–Zenit (orosz) 2:1. Tj.: a Zenit 2:2-es összesítéssel, idegenben szerzett góllal, Getafe (spanyol)–AEK Athén 3:0 (a hazaiak 2. gólját Cosmin Contra szerezte a 83. percben 11-esből). Tj.: a Getafe 4:1-gyel, Tottenham Hotspur–Slavia Praha 1:1. Tj.: a Tottenham Hotspur 3:2-vel, Helsingborg (svéd)–PSV Eindhoven 1:2 (Dzsudzsák Balázs 73 percet játszott). Tj.: a PSV Eindhoven 4:1-gyel, Atlético Madrid–Bolton Wanderers 0:0. Tj: a Bolton Wanderers 1:0-val, FC Basel (svájci)–Sporting Lisszabon 0:3. Tj.: a Sporting Lisszabon 5:0-val, FC Nürnberg–Benfica 2:2. Tj.: Benfica 3:2-vel, Everton–Brann Bergen (norvég) 6:1. Tj.: az Everton 8:1-gyel, Panathinaikosz–Glasgow Rangers 1:1. Tj.: a Rangers 1:1-es összesítéssel, idegenben szerzett góllal, Bayern München–FC Aberdeen (skót) 5:1. Tj.: a Bayern München 7:3-mal, Szpartak Moszkva–Olympique Marseille 2:0. Tj.: az Olympique Marseille 3:2-vel, Hamburg–FC Zürich 0:0. Tj.: a Hamburg 3:1-gyel, Bayer Leverkusen–Galatasaray 5:1. Tj.: a Bayer Leverkusen 5:1-gyel.