Szerda, 2021. június 23., 09.38

Ferenczi Arnold

Az Aradi AMEFA Sportklub veterán atlétájának a neve, Avram Elena nem ismeretlen már a hazai sportvilágban – a 60 éves sportolónő a hétvégén, Belényesen megrendezett Masters hazai bajnokságon nyert aranyat a 10 km-es távon.
Bővebben Szerda, 2021. június 16., 16.12
Argentin középpályással kötött szerződést az FC UTA
A hét elején az aradi labdarúgócsapat megkötötte a szerződést a 31 éves argentin középpályással, Juan Pablo Passagliával – a dél-amerikai focista két éve futballozik Romániában, eddig a Poli Iași csapatát erősítette.
Bővebben Szerda, 2021. június 16., 16.11
(Fotó: uta-arad.ro)
Hétfőn, bár 5:1-re elveszítették a döntőt a Konstancai Viitorul ellen, az FC UTA U17-es csapata a bajnokságot ezüstéremmel zárta.
Bővebben Kedd, 2021. június 15., 18.30
A női világranglistát vezető Ashleigh Barty sérülés miatt feladni kényszerült második fordulós mérkőzését a Párizsban zajló francia nyílt teniszbajnokságon – közölte az MTI.
Bővebben Csütörtök, 2021. június 03., 17.08
Erico da Silvát, a brazil hátvédet követve még hét FC UTA-játékos hosszabbította meg a szerződését: a két kapus, Florin Iacob és Dragoș Balauru, Sorin Bustea, Marius Tomozei, Florin Ilie, Ioan Hora és Alexandru Benga írta alá a szükséges papírokat.
Bővebben Kedd, 2021. június 01., 17.23
A tizenhat csapatból a nyolcadik helyen fejezte be az aradi labdarúgócsapat első bajnokságát a „nagyok” között miután gól nélküli döntetlent játszott a FC Voluntari ellen szerdán délután idegenben.
Bővebben Csütörtök, 2021. május 20., 17.40
(Fotó: tvarad.ro)
Bálint György László, a brassói születésű tréner 2019 nyarán vette át az aradi labdarúgócsapat vezetését: azóta feltornászta a klubot az I. Ligába (első bajnokságában ráadásul), a másodikban pedig sikeresen ott is tartotta a „piros-fehéreket”.
Bővebben Kedd, 2021. május 18., 18.34
Hiába született csak egy gól (pedig még legalább kettő-háromra is lett volna alkalom), létfontosságú győzelmet aratott vasárnap délután az FC UTA a Medgyesi Gaz Metan ellen – megmentették a csapatot az osztályozótól, és maradnak még egy idényt az I. Ligában.
Bővebben Hétfõ, 2021. május 17., 17.06
Sorozatban a harmadik mérkőzésüket veszítették el hazai pályán
Az FC Hermannstadttal és a Chindia Târgoviștével elkönyvelt 1:0-s vereség után a Poli Iași is legyőzte hazai pályán az FC UTA-t: Bálint László és csapata a vasárnapi fordulót 2:1-re elveszítette.
Bővebben Hétfõ, 2021. május 10., 18.16
A play-off hetedik fordulójának eredményei: Dunărea Călărași–Rapid 3:2, ASU Poli Temesvár–Craiovai Universitate 2:1, FK Csíkszereda–CS Mioveni 2:2.
Bővebben Hétfõ, 2021. május 10., 18.10
Fotó: baschetarad.ro
Csak két mérkőzésre volt szüksége Bogdan Bulj csapatának a Brassói Olimpia ellen, hogy a dobogó utolsó fokára felállhassanak: 87:73 és 90:80-as végeredményekkel bronzérmes az FCC Baschet UAV Arad.
Bővebben Vasárnap, 2021. május 09., 16.21
(Fotó: gsp.ro)
A fiatal Miculescu és Erico vitték győzelemre csapatukat szerdán délután az Astra Giurgiu ellen: Bálint László csapata fellélegezhet a 2:1-es győzelem után, a csapat bezsebelt három pontjával a harmadik helyet stabilan tartja.
Bővebben Szerda, 2021. május 05., 16.36
Egyre gyakoribb a katalizátorlopás Aradon
Több napja jelentek meg különböző autós Facebook-csoportokban a kárt szenvedő sofőrök autóiról készített fotók: a tolvajok nem ismernek határokat, hetente érkezik panasz gépkocsivezetőktől, hogy reggelre lelopták a kocsijukról a katalizátort.
Bővebben Szerda, 2021. május 05., 16.10
Már az első félidő végén 2:1-re vezetett a FC Argeș az UTA ellen, a kegyelemdöféseket az utolsó percekben adták be az aradiaknak – 4:1-re kikapott Bálint László csapata, így a play-off csoport harmadik helyét foglalják el jelenleg 25 ponttal, ellenfelük pedig feljött a másodikra 29-cel.