Szombat, 2020. december 05., 00.37

Sport

Nagyon úgy tűnik, hogy az eredeti időponthoz képest három héttel később, február nyolcadikán indul az év első Grand Slam-tornája – írja az ESPN.
Bővebben Csütörtök, 2020. december 03., 18.14
Az olasz bajnokság IX. fordulójának eredményei: Genoa–Parma 1:2, Torino–Sampdoria 2:2, Napoli–AS Roma 4:0, Cagliari–Spezia 2:2, AC Milan–Fiorentina 2:0, Bologna–Crotone 1:0, Lazio–Udinese 1:3, Atalanta–Verona 0:2, Benevento–Juventus 1:1, Sassuolo–Inter Milan 0:3.
Bővebben Csütörtök, 2020. december 03., 18.13
A Ferencváros kikapott a Bajnokok Ligája csoportkörének ötödik fordulójában a Barcelonától, a Puskás Arénában már az első félidőben kialakult a 0:3-as végeredmény.
Romain Grosjean félelmetes balesete után az AlphaTauri csapatfőnöke, Franz Tost próbálta meg lenyugtatni az érthető módon sokkhatás alá kerülő Daniil Kvyatot.
Bővebben Csütörtök, 2020. december 03., 18.12
A bajnokság XII. fordulójának mérkőzései (december 4.): 17.15 órától FC Voluntari–Academica Clinceni, 20.30 órától FC Argeș–Dinamo.
Egy hete, 60 éves korában halt meg Diego Maradona.
Bővebben Csütörtök, 2020. december 03., 18.11
Mint ismert, a Bajnokok Ligája csoportkörének 5. fordulójának keddi játéknapján a Real Madrid másodszor is vereséget szenvedett a Sahtar Donecktől, így veszélybe került a madridiak továbbjutása.
Bővebben Szerda, 2020. december 02., 19.10
A bajnokság XII. fordulójának eredményei: Honvéd–Puskás Akadémia 0:1, Mezőkövesd–Diósgyőri VTK2:1, Ferencvárosi Torna Club–MTK Budapest 2:0, FC MOL Fehérvár–Zalaegerszegi TE 2:0, Kisvárda–Budafoki LC 0:0, Újpest–Paks 1:1.
Bővebben Szerda, 2020. december 02., 19.09
A bajnokság XIV. fordulójának eredményei: Rapid–Resicabányai VSK 0:0, FK Csíkszereda–Kolozsvári Universitate 2:1, Petrolul Ploiești–Gloria Buzău 1:1, Viitorul Târgu Jiu–Concordia Chiajna 1:0, Aerostar Bacău–ASU Poli Temesvár 2:2, Comuna Recea–Pandurii Târgu Jiu 2:0, CSM Slatina–Turris Turnu Măgurele 2:1, Dunărea Călărași–CS Mioveni 1:0, Craiovai Universitate–Metaloglobus 1:0. A Ripensia–CS Mioveni és a Kolozsvári „U” –Konstancai Farul mérkőzések elmaradtak.
Sajtóinformációk szerint George Russell kaphat lehetőséget a Mercedesnél a koronavírusos Lewis Hamilton helyett az előttünk álló hétvégén, erről pedig a mai nap folyamán végleges döntés is születhet.
Bővebben Szerda, 2020. december 02., 19.08
Hivatalos bejelentés ugyan még nincs, de egyre valószínűbbnek tűnik, hogy február 8-án, azaz az eredetileg tervezettnél három héttel később kezdődik majd Melbourne-ben az év első tenisz Grand Slam-tornája, az Ausztrál Open.
A francia pilóta horrorbalesete után humoránál van. Még kórházban van Romain Grosjean, akinek az autója a vasárnapi Bahreini Nagydíjon a szalagkorlátnak csapódott, kettétört és kigyulladt, a versenyző pedig még időben ki tudott menekülni belőle.
Bővebben Kedd, 2020. december 01., 17.15
Nyolcaddöntőben az FC UTA
Nyolcaddöntőben az FC UTA, miután a utolsó mérkőzésében 2:0-ás győzelemmel tért haza Csíkszeredából – mindkét gól büntetőből született, Morar a 11. percben, Hora az első félidő hosszabbításában vezette győzelem felé az aradi együttest.
Bővebben Kedd, 2020. december 01., 17.13
Távozik a Kolozsvári VSC labdarúgócsapatától Dan Petrescu vezetőedző – közölte hétfőn honlapján a klub, amely közös megegyezéssel bontott szerződést a szakemberrel, miután a csapat több fontos mérkőzést is elvesztett az elmúlt napokban.