Szerda, 2022. október 05., 02.33
FC UTA–Temesvári Ripensia 2:4 (2:0)

A cserék kiengedték kezükből a vezetést

2015. január 30., 19.10 Péntek / Arad

Tegnap befejezte menyházai edzőtáborozását a III. Ligás FC UTA labdarúgócsapata, amely egy edzőmeccsel, a Temes megyei IV. Liga 2. helyezettje, a Temesvári Ripensia volt. Nagy Roland vezetőedző nem igazán rajongott az ötletért, hogy rögtön az edzőtábort követően edzőmeccset játsszanak, de ha már lekötötték, akkor csak nem táncoltak vissza.

Az első félidőben egy többé kevésbé első csapatot küldött pályára, amely igen hamar 2:0-s vezetésre tett szert. Sorin Strătilă szerzett vezetést az aradiak számára, ezzel is igazolva, jó döntés volt, hogy leigazolták, majd ezt követően egy büntetőt harcolt és hagyott ki, igaz úgy, hogy lövése a kapufáról kipattanó labdát a kapuba lőtte, ami lesnek minősült. A találkozó második gólját Voicu szerezte, aki büntetőből magabiztosabban lőtt a Ripensia kapujába (2:0).

Térfélcserét követően mindkét együttes szakvezetője teljes sorcserét hajtott végre, ami azt eredményezte, hogy a vendég együttes Raţiu, Mediop (2) és Briciu találataival megfordította a mérkőzés állását, és 4:2-re nyerte meg a mérkőzést.

UTA (első félidő): Bodea – Voicu, Botiş, Blănaru, Burlă – Strătilă, Chindriş, Claudiu Tudor, Piţ – Ciprian Rus, Ousmane. A második félidő: Bodea (Mara – 60.) – Wild, Cotoc, Filaret, Suslak – Prună (Burlă – 70.), Copil, Dobrean, Vlad (Ousmane – 70.) – Bulza, Hlistei.