Kedd, 2022. május 17., 23.00

Döbbenetes meccsen csúszott ki a siker a rómaiak kezéből

Írta: (onlinejelen)
2021. december 06., 09.50 Hétfõ

Nyolc gólt, óriási fordulatokat és három piros lapot hozott a Serie A 15. fordulójának római végjátéka, amelyen végül pontot csent az Udinese a Laziótól.
A vendégek remekül kezdték a meccset, Beto a 17. percben fejjel, negyedórával később szólóból szerzett remek gólt (0:2), és bár Ciro Immobile gyorsan szépített a kapu torkából, a szünet előtt Nahuel Molina visszaállította a kétgólos előnyt (1:3).
A fordulást követően Pedro kozmetikázott, majd Szergej Milinkovics-Szavics remek tekerésével az 56. percre egyenlítettek a hazaiak (3:3).
Pillanatokkal később Patric megkapta ugyanakkor második sárga lapját, emberhátrányba került a Lazio!
Nem sokáig tartott ez az állapot, a 69. percben Molina is mehetett zuhanyozni, az Udinese is megfogyatkozott.
A hajrá kezdetén Francesco Acerbi fejesével már a Laziónál volt az előny (4:3), de a 99.(!) percben jött az Udinese válasza, Tolgay Arslan lőtte ki a rövid felsőt, így 4:4 lett a vége.
A 100. percben még Walace is kapott egy pirosat, így végül az Udinese zárt kevesebb játékossal, de ez már nem változtatott semmin.